Prace wysokościowe oraz wynajem podnośnika koszowego

Działalność naszej firmy opiera się na profesjonalnych usługach alpinistycznych. Oferta obejmuje między innymi wycinkę drzew, konserwację dachów oraz kompleksową pielęgnację zieleni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy:

Dysponujemy podnośnikiem koszowym

Prace wysokościowe z podnośnikiem koszowym

Posiadamy profesjonalny podnośnik koszowy o wysokości roboczej 20 metrów. Jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi wysokościowe.

Wysokiej klasy podnośnik z izolowanym koszem do 1kV umożliwia wykonywanie niemalże wszystkich prac alpinistycznych z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Pozwala również zabrać ze sobą urządzenia oraz materiały niezbędne do wykonania zlecenia. Gwarantuje on stabilną pozycję pracownika oraz swobodę ruchów, bez której wykonanie niektórych prac jest niemożliwe.

 

Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w najtrudniej dostępnych miejscach, a na życzenie Klienta dajemy możliwość wynajmu podnośnika koszowego do samodzielnych prac w Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie czy Sochaczewie. Zapewniamy atrakcyjne ceny usługi oraz klarowne warunki współpracy, dzięki której osiągniecie Państwo cele – nawet te wyglądające na najmniej osiągalne.

 
 

Wycinka i przycinka drzew metodą alpinistyczną i z podnośnika

Nasi specjaliści oferują wycinkę i przycinkę drzew oraz krzewów, które znajdują się na:
  • - działkach prywatnych,
  • - terenach miejskich, bądź gminnych,
  • - cmentarzach,
  • oraz w miejscach trudno dostępnych.

Mycie, malowanie ścian i dachówPraca z drzewami


Te prace wysokościowe wymagają dużego doświadczenia, precyzji, a także posiadania odpowiednich kwalifikacji oraz sprzętu. My realizujemy to zlecenie poprzez wykorzystanie metod alpinistycznych i przy użyciu sprzętu ciężkiego (podnośnik koszowy o max. wysokości roboczej 18 m). Na życzenie Klienta również wywozimy drzewo, krzewy lub inne odpady powstałe w wyniku wycinki.


Mycie, malowanie ścian i dachówMycie dachów

Firma usługowa Alpinmar zajmuje się standardowym myciem ścian oraz dachów, jak i usuwaniem z ich powierzchni zanieczyszczeń atmosferycznych, takich jak zabrudzenia pochodzące z ruchu ulicznego, czy zabrudzenia sadzą z komina itp. Oferowane przez nas malowanie dachów poprzedzone jest usunięciem starych warstw farby, oczyszczeniem rdzy, wymyciem chemiczno-ciśnieniowym, odtłuszczeniem powierzchni i nałożeniem preparatów oraz powłok podkładowych. Wykonujemy to zlecenie w połączeniu technik ręcznych i natryskowych przy użyciu farb lub innych powłok zabezpieczających, które wskazuje usługodawca. Podobne czynności wykonywane są przy myciu i malowaniu ścian.

Czyszczenie rynien

Czyszczenie i mycie rynien polega na usunięciu igieł, liści, gałęzi, piasku oraz innych zabrudzeń. Czyszczenie odbywa się za pomocą podnośnika, drabiny lub bezpośrednio z dachu budynku. Sposób czyszczenia uzależniony jest od dostępności, wysokości oraz warunków technicznych.

Odśnieżanie dachów

W sezonie zimowym firma zajmuje się odśnieżaniem dachów, specjalizuje się w usuwaniu śniegu metodami alpinistycznymi lub przy użyciu podnośnika, do zakresu wchodzą: strącanie sopli i nawisów, wywożenie śniegu z posesji.

Montaż reklam

Firma zajmuje się montażem reklam wielkoformatowych, banerów przy użyciu podnośnika oraz metod alpinistycznych.

Pielęgnacja i utrzymanie terenów zieleni

Firma oferuje opiekę nad obszarem zieleni, w której skład wchodzi między innymi: koszenie trawników, zakładanie nowych trawników oraz rekonstrukcja starych i zniszczonych, sadzenie krzewów i drzew z bryłą korzeniową, cięcie, pielęgnacja drzew i krzewów itp.

Działania związane z usuwaniem owadów (gniazd os szerszeni)

Firma posiada wszelkie uprawnienia i kwalifikacje w celu usuwania gniazd każdego typu (szerszenie, osy lub pszczoły). Do zwalczania owadów wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz atestowane środki chemiczne.
Skontaktuj się z nami