Nasze usługi

Profesjonalne usługi alpinistyczne i prace na wysokości

Działalność naszej firmy opiera się na profesjonalnych usługach alpinistycznych. Oferta obejmuje między innymi wycinkę drzew, konserwację dachów oraz kompleksową pielęgnację zieleni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy:

Dysponujemy podnośnikiem koszowym

Prace wysokościowe z podnośnikiem koszowym

Posiadamy profesjonalny podnośnik koszowy dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi wysokościowe.

Pozwala również zabrać ze sobą urządzenia oraz materiały niezbędne do wykonania zlecenia. Gwarantuje on stabilną pozycję pracownika oraz swobodę ruchów, bez której wykonanie niektórych prac jest niemożliwe.

Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w najtrudniej dostępnych miejscach, a na życzenie Klienta dajemy możliwość wynajmu podnośnika koszowego wraz z operatorem w Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie czy Sochaczewie. Zapewniamy atrakcyjne ceny usługi oraz klarowne warunki współpracy, dzięki której osiągniecie Państwo cele – nawet te wyglądające na najmniej osiągalne.

  • Podnośnik koszowy renomowanej firmy Wumag.
  • Model WT 270 o wysokości roboczej 27 metrów i wychyle bocznym blisko 20 metrów.
  • Kosz obrotowy.
  • Max. obciążeniu kosza 340 kg.
  • Wysokość pojazdu 3,5 metra, szer. przejazdowa 2,5 metra.
  • Zasilanie 230 V i 24 V w koszu.
  • KOSZ NIE JEST IZOLOWANY.

Wycinka i przycinka drzew metodą alpinistyczną i z podnośnika

Wycinka drzew Grodzisk MazowieckiWycinka drzew to popularna usługa, na którą decydują się zarówno klienci indywidualni, jak i różnego rodzaju instytucje. Aby rzetelnie podejść do takiego zadania, specjaliści na początku oceniają konstrukcję drzewa, poziom zaawansowania prac, to, jakie przedmioty znajdują się niedaleko, a następnie dobierają odpowiednią metodę spośród dwóch:

  • wycinki drzew alpinistycznej;
  • wycinki drzew z podnośnika.

Gdy ta kwestia jest już ustalona, załoga przystępuje do pracy. Zadbaliśmy o to, żeby nasi pracownicy byli doskonale przeszkoleni. W efekcie klienci z Grodziska Mazowieckiego, z Pruszkowa i z okolic mogą być pewni, że zadanie zostanie wykonane precyzyjnie i jednocześnie jak najszybciej.

Profesjonalna przycinka drzew – co jeszcze jest istotne?

Każda praca na wysokościach wymaga wzmożonej uwagi, kompetencji oraz odpowiedniego sprzętu. Wierzymy, że dopiero połączenie tych kwestii jest w stanie naszym pracownikom zagwarantować stuprocentową ochronę i zapobiec wypadkom, a klientom pozwala cieszyć się ze świetnych efektów zrealizowanego zlecenia.

Każdy sprzęt, który wykorzystujemy w trakcie wycinania drzew, zostaje regularnie poddawany szczegółowym przeglądom. Co więcej, zawsze przed nowym zleceniem ekipa upewnia się, czy wszystko działa tak, jak należy. W efekcie bezpieczni są nie tylko ludzie wykonujący zadanie, ale też obiekty oraz osoby znajdujące się w pobliżu.

W codziennej działalności firmy stawiamy również na elastyczność. Staramy się realnie wspomóc klientów naszym doświadczeniem, dopasować się do ich oczekiwań i wykonać pracę zgodnie z pierwotnymi założeniami.

Mycie, malowanie ścian i dachów

Te prace wysokościowe wymagają dużego doświadczenia, precyzji, a także posiadania odpowiednich kwalifikacji oraz sprzętu. My realizujemy to zlecenie poprzez wykorzystanie metod alpinistycznych i przy użyciu sprzętu ciężkiego (podnośnik koszowy o max. wysokości roboczej 27 m). Na życzenie Klienta również wywozimy drzewo, krzewy lub inne odpady powstałe w wyniku wycinki.

Czyszczenie rynien

Czyszczenie i mycie rynien polega na usunięciu igieł, liści, gałęzi, piasku oraz innych zabrudzeń. Czyszczenie odbywa się za pomocą podnośnika, drabiny lub bezpośrednio z dachu budynku. Sposób czyszczenia uzależniony jest od dostępności, wysokości oraz warunków technicznych.

Montaż reklam

Firma zajmuje się montażem reklam wielkoformatowych, banerów przy użyciu podnośnika oraz metod alpinistycznych.

Likwidacja owadów (usuwanie gniazda os i szerszeni)

Firma posiada wszelkie uprawnienia i kwalifikacje w celu usuwania gniazd każdego typu (szerszenie, osy lub pszczoły). Do zwalczania owadów wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz atestowane środki chemiczne.

Masz pytania?

Chętnie doradzimy i wycenimy każde zapytanie.