Wycinka drzew

Wycinka i przycinka drzew- Żyrardów, Sochaczew, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Maz.

Wykorzystując profesjonalne techniki alpinistyczne, oferujemy Państwu kompleksową pielęgnację i wycinkę drzew na prywatnych działkach i posesjach, terenach publicznych, cmentarzach i wszędzie tam, gdzie macie ograniczony dostęp.

Przycinka drzew a bezpieczeństwo

Opieka nad terenem zielonym czasem ma na celu utrzymanie przestrzeni w atrakcyjnym stanie, ale czasem służy czemuś jeszcze ważniejszemu, a mianowicie bezpieczeństwu. Niestabilne, zgniłe konary, czy gałęzie, które utrudniają przemieszczanie się po posesji, mogą stanowić realne zagrożenie dla ludzkiego życia. W takiej sytuacji przycinka drzew staje się czymś koniecznym. Wykonana w profesjonalny sposób pozwala odjąć od drzewa jedynie problematyczne części rośliny, a resztę pozostawić w niezmienionym stanie.

Wycinka drzew grodzisk maz., żyrardów, pruszków, sochaczew, piaseczno

Wycinka drzew alpinistyczna – dlaczego ostrożność jest w tym przypadku taka ważna?

Po pierwsze, wszystkie prace wykonywane na wysokościach, w tym wycinka drzew, wymagają szczególnej ostrożności, bo nie jest tu trudno o wypadki. Konieczne jest więc postępowanie zgodnie z określonymi procedurami. Dzięki latom działalności udało się nam opracować standardy bezpieczeństwa, dzięki którym nasza ekipa pracuje w profesjonalnych warunkach.

Wycinanie drzew, jeśli przeprowadzane jest bez odpowiedniej wiedzy i zabezpieczeń, może stanowić też zagrożenie dla osób postronnych. Podczas realizacji zlecenia:

  • bierzemy pod uwagę otoczenie, a więc sąsiadujące z drzewem budynki oraz inne rośliny. Nieprzemyślane decyzje mogą tu doprowadzić do kosztownych i niepotrzebnych zniszczeń. Zawsze rzetelnie przygotowujemy się do zadania, aby takie sytuacje nie miały miejsca.
  • bierzemy pod uwagę charakter przestrzeni oraz bezpieczeństwo osób, znajdujących się w pobliżu drzewa.

Nieprawidłowo przeprowadzona wycinka drzew może zagrażać przechodniom i innym ludziom, którzy akurat znajdą się na terenie pracy. Dokładnie zabezpieczamy przestrzeń. Całkowicie wykluczamy ryzyko związane z ewentualnymi wypadkami – dotyczy to zarówno pracowników realizujących zlecenie, jak też i innych osób.

Wycinka drzew podnośnikiem koszowym to skuteczna i bezpieczna metoda, którą stosuje się na całym świecie. Nasze urządzenia przechodzą regularne przeglądy i konserwacje, dzięki czemu uporamy się ze zleconym przez Państwo zadaniem w sposób sprawny i w pełni bezpieczny.

Podejmujemy się nawet trudnych zleceń. Wycinka drzew polecana jest Klientom między innymi z miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Pruszków, Milanówek, Żyrardów, Piaseczno.

Masz pytania?

Chętnie doradzimy i wycenimy każde zapytanie.